Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. What are cookies? Zrozumiałem!
Blog
HOME / BLOG / Kabiny prysznicowe
Kabiny prysznicowe
2022-11-25
Styl industrialny pasuje nie tylko do dużych, surowych przestrzeni. Minimalistyczna, metalowo-szklana zabudowa idealnie sprawdzi się również w domowym zaciszu, a nawet w małym mieszkaniu. Poniżej przedstawiamy 5 ciekawych pomysłów na industrialne aranżacje, które można wykorzystać – bez względu na metraż lokalu.
Miejscem w którym idealnie sprawdzają się rozwiązania industrialne jest łazienka. W tym przypadku szczególnie ciekawym przykładem industrialnych aranżacji są szklano-metalowe kabiny prysznicowe. Przy ich wyborze warto jednak zwrócić szczególną uwagę na konstrukcję, gdyż musi być ona praktyczna, zapewniać bezpieczeństwo i dobrą wentylację. Najlepszym rozwiązaniem jest jednolita tafla szkła, bez szprosów, lub ze szprosami po zewnętrznej stronie. Styl industrialny jest niezwykle wszechstronny i praktyczny, co nie jest oczywistością przy innych stylach. Jego istotą jest elegancja i minimalizm, które z całą pewnością wzbudzą zachwyt każdego gościa w naszym domu lub mieszkaniu.