Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. What are cookies? Zrozumiałem!
Blog
HOME / BLOG / Loftowe i industrial...
Loftowe i industrialne konstrukcje dla przestrzeni użytkowych
2022-11-25
Firma Loftowe zajmuje się produkcją konstrukcji metalowych w stylu loftowym i industrialnym - przeznaczonych dla przestrzeni publicznych. Dla naszych klientów realizujemy kompleksowe aranżacje, jak również tworzymy wybrane elementy wystroju, jak schody, drzwi i ścianki działowe, meble użytkowe, lady i witryny, półki oraz bary. Z rozwiązań Loftowe korzystają biura, puby i restauracje, a także sklepy, zakłady jubilerskie oraz salony fryzjerskie.
Nasze produkty tworzymy wyłącznie z najwyżej jakości materiałów. Nie używamy aluminium, stawiamy na najlepszą stal, wysokiej klasy drewno oraz różne rodzaje szkła. Produkty Loftowe tworzone są wyłącznie na zamówienie, dzięki czemu każdy klient ma możliwość wyboru najodpowiedniejszego dla siebie rodzaju materiału. Współpracę rozpoczynamy od spotkania z klientem, podczas którego konsultujemy pomysł, dobieramy materiały oraz przeprowadzamy dokładne pomiary. Następnie, na życzenie odbiorcy wykonujemy miniaturowy model konstrukcji oraz wizualizację. Po wszystkim przystępujemy do realizacji projektu. Cały proces gwarantuje idealne dopasowanie do każdego rodzaju pomieszczenia, a do tego stabilność i bezpieczeństwo podczas wieloletniego użytkowania. Na życzenie klientów wszystkie w założeniu loftowe konstrukcje mogą zostać zaaranżowane według stylu industrialnego, poprzez celowe niedociągnięcia, zgrubienia lakieru lub wystające śruby, a także dobór odpowiedniego sztucznie postarzanego wypełnienia. Co istotne - godziny naszej pracy możemy dostosować do preferencji klientów, starając się nie zaburzać rytmu działania i komfortu obsługi klientów Twojej firmy. Zadzwoń- a nasi specjaliści udzielą Ci konkretnych i wyczerpujących informacji już podczas pierwszej rozmowy. W dalszym etapie do twojej dyspozycji będzie personalny doradca- dyspozycyjny 24 godziny na dobę.