Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. What are cookies? Zrozumiałem!
Blog
HOME / BLOG / Wiatrołap - 5 pomys...
Wiatrołap - 5 pomysłów na zabudowę - Prosta budowa z szerokimi skrzydłami
2022-11-25
Wiatrołap przez lata pełnił funkcję przede wszystkim przegrody cieplnej, która zapewniała właściwy obieg powietrza w mieszkaniu, a także zatrzymywała chłód w lato i ciepło w zimę. Obecnie aranżacje holu to już nie tylko właściwości praktyczne, to również – a nawet przede wszystkim – wizytówka naszego domu, która powinna sprawiać na gościach odpowiednie wrażenie. Poniżej prezentujemy Wam 5 praktycznych pomysłów na industrialną zabudowę wiatrołapu!
Pierwsza z propozycji zabudowy wiatrołapu to jedno z najbardziej klasycznych i uniwersalnych rozwiązań. Całość opiera się na szerokich i wysokich drzwiach osadzonych w szerokich ramach. Prosta konstrukcja idealnie dopasuje się do niemal każdej – niekoniecznie loftowej i industrialnej aranżacji. Jest to również doskonały sposób na optyczne pomieszczenie zarówno wiatrołapu, jak i części dziennej, do której on prowadzi.