Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. What are cookies? Zrozumiałem!
Blog
HOME / BLOG / Wiatrołap - 5 pomys...
Wiatrołap - 5 pomysłów na zabudowę - zabudowa częściowa ze składanymi drzwiami
2022-11-25
Wiatrołap przez lata pełnił funkcję przede wszystkim przegrody cieplnej, która zapewniała właściwy obieg powietrza w mieszkaniu, a także zatrzymywała chłód w lato i ciepło w zimę. Obecnie aranżacje holu to już nie tylko właściwości praktyczne, to również – a nawet przede wszystkim – wizytówka naszego domu, która powinna sprawiać na gościach odpowiednie wrażenie. Poniżej prezentujemy Wam 5 praktycznych pomysłów na industrialną zabudowę wiatrołapu!
Kolejna propozycja również opiera się na prostych, klasycznych szprosach. Jest to jednak tylko częściowa zabudowa, która gwarantuje większą stabilność, a także daje większe możliwości w zakresie dostosowania mebli. Na szczególną uwagę zasługują tutaj niezwykle praktyczne, podwójnie składane drzwi, które równie dobrze można zastosować również w innych pomieszczeniach – szczególnie garderobie. Będzie to więc doskonałe rozwiązanie dla osób stawiających przede wszystkim na praktyczność.