Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. What are cookies? Zrozumiałem!
Blog
HOME / BLOG / Wiatrołap - 5 pomys...
Wiatrołap - 5 pomysłów na zabudowę - industrialny akcent
2022-11-25
Wiatrołap przez lata pełnił funkcję przede wszystkim przegrody cieplnej, która zapewniała właściwy obieg powietrza w mieszkaniu, a także zatrzymywała chłód w lato i ciepło w zimę. Obecnie aranżacje holu to już nie tylko właściwości praktyczne, to również – a nawet przede wszystkim – wizytówka naszego domu, która powinna sprawiać na gościach odpowiednie wrażenie. Poniżej prezentujemy Wam 5 praktycznych pomysłów na industrialną zabudowę wiatrołapu!
Częściowa zabudowa jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie są w pełni zdecydowane na wdrożenie industrialnej aranżacji w swoim domu. Delikatna i wąska ścianka stanowi niezwykle ciekawe zestawienie, które pozwala na wprowadzenie znacznej ilości światła do wiatrołapu przy jednoczesnym zastosowaniu dowolnego rodzaju drzwi lub pozostawieniu otwartej przestrzeni. Ten nieśmiały, industrialny akcent, został oparty na szkle osadzonym w masywnych ramach, jednakże równie dobrze można w tym przypadku dobrać lżejsze i delikatniejsze szprosy.