Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. What are cookies? Zrozumiałem!
Blog
HOME / BLOG / Wiatrołap - 5 pomys...
Wiatrołap - 5 pomysłów na zabudowę - klasyczny industrial
2022-11-25
Wiatrołap przez lata pełnił funkcję przede wszystkim przegrody cieplnej, która zapewniała właściwy obieg powietrza w mieszkaniu, a także zatrzymywała chłód w lato i ciepło w zimę. Obecnie aranżacje holu to już nie tylko właściwości praktyczne, to również – a nawet przede wszystkim – wizytówka naszego domu, która powinna sprawiać na gościach odpowiednie wrażenie. Poniżej prezentujemy Wam 5 praktycznych pomysłów na industrialną zabudowę wiatrołapu!
Ostatnia propozycja to klasyczny industrial, który doskonale komponuje się z surowymi ścianami oraz innymi betonowymi i metalowymi elementami. Grube, stalowe szprosy oraz szerokie przejście doskonale podkreślą minimalizm oraz zapewnią niepowtarzalny, surowy klimat. Brak drzwi sprawia, że pomieszczenia są cały czas wentylowane i doświetlane, pozwalając w prosty sposób oddzielić część przedpokoju adaptując go na wiatrołap. Powyższe realizacje pokazują, że industrial to niezwykle obszerny styl, który można dowolnie interpretować. Zapewnia on niesamowite walory estetyczne bez straty na praktyczności i użyteczności. Jest to również doskonały sposób na powiększenie pomieszczenia, doświetlenie go, a nawet wydzielenie odrębnej części. Sprawdź inne nasze realizację i podziel się swoją opinią!