Dodatki i oświetlenie

HomeDodatki i oświetlenie

SERIA LAMP DESIGNERSKICH

Oryginalne designerskie lampy. Każda jest unikatowym niepowtarzalnym wytworem sztuki. Wykonane z drewna, metalu, starych przedmiotów. Ponadto przewody w oplocie, żarówki Vintage LED, abażury. Kupując taką lampą możesz mieć pewność, że nikt inny nie będzie miał podobnej.

lampa_designerska_wiertarka_korbowa_loftowa
lampa_designerska_wiertarka_korbowa
lampa_designerska_wiertarka_korbowa_loft
lampy_designerskie_loftowe
lampa_designerska_strugarka_loft

SERIA LAMP HYDRAULIKA

HUDRAULIKA  to kolekcja lamp przeznaczonych do montażu na ścianie lub suficie. Wśród nich znajdują się modele oferujące od jednego do czterech źródeł światła E27 40W. Lampy wykonane zostały ze stalowych elementów hydraulicznych, wysokiej jakości oprawek oraz przewodów. Przeznaczone są wyłącznie do zastosowań wewnątrz pomieszczeń.

Jeśli potrzebujesz produktu o innych wymiarach lub innej liczbie źródeł światła, skontaktuj się z nami. Chętnie zaprojektujemy i wykonamy produkt indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb.

ARMATURA ŁAZIENKOWA

W asortymencie Loftowe.com  znajdzie się wyposażenie łazienek niezbędne do tego, aby z łatwością urządzić nowoczesne i komfortowe wnętrze w stylu industrialnym. Kabiny prysznicowe, baterie i pozostała armatura łazienkowa pochodzą od wielu różnych producentów, co pozwoli z łatwością wybrać pasujące wyłącznie dla Ciebie elementy wyposażenia łazienki.

Nasz sklep z wyposażeniem łazienek powstał z myślą o Klientach, którzy cenią praktyczne i zarazem estetyczne rozwiązania. Każdy znajdzie tutaj kabinę prysznicową, bądź armaturę idealną do stworzenia przytulnego, domowego wnętrza. Aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby kupujących stale poszerzamy asortyment o nowe rozwiązania.